25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
20 Eylül 17:06
Yorum Yok
2680
Suriye Karşı Denizaltı Gemisi

Suriye Karşı Denizaltı Gemisi

’nin olası  müdahalesi nedeniyle yaklaşık 20 gündür ’de görev yapan Türk Deniz Kuvvetleri’ne ait denizaltılar,  Deniz Üs Komutanlığı’nda lojistik ve yakıt ihtiyaçlarını gideriyorlar.
’nin ’ye müdahalesi noktasında yaşanan hareketlilik devam ediyor. Türkiye  sınırında kara ve hava birliklerinde olduğu gibi ’de de alınan tedbirler devam ediyor. Bu kapsamda tüm silah sistemleri aktif olacak şekilde, yaklaşık 20 gündür  karasularında devriye görevi yapan ve olası savaş durumu için hazır bekleyen Türk denizaltıları lojistik ve yakıt ihtiyaçları için  Körfezi’ne geliyorlar. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı filosunda görevli GÜZ isimli Türk denizaltısı, sabah saatlerinde  Körfezi’ne giriş yaptı. Bir süre körfez açıklarında bekleyen denizaltı, daha sonra  Deniz Üs Komutanlığı’na yanaştı. Burada iki gün kalacak olan denizaltı lojistik ve yakıt ihtiyaçlarını giderdikten sonra tekrar görev sahası olan  karasularına dönecek.HMS VANGAURD

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: