17 Temmuz 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
18 Haziran 08:38
Yorum Yok
680
Tamer Oğuz’un Mutlu Günü

Tamer Oğuz’un Mutlu Günü

Gazeteci Tamer Oğuz ve Semiha Oğuz’un yakışıklı oğlu Oğulcan Oğuz ile Merve Oğuz ile dünya evine girdi.

İki genç çiftin sevgisine ortak olduğumuz gece muhteşem anlara sahne oldu.

Genç çiftin kına gecesine Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, HBB Başkanı Lütfü Savaş  22. Dönem Milletvekili  Mehmet Soydan ve Azganlık Eski Belediye Başkanı Halil Demir ve çok sayıda siyaset, iş dünyasından katıldılar. Lütfü Savaş aynı zamanda nikah şahitliğini de yaparak Oğuz Ailesini onure etti.

Düğün Gecesi’ne ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve eşi, Kamusen Başkanı Yavuz Selim Yakıcı, Belen Belediye Başkanı Gül, İskenderun Emniyet Müdürü Mithat Tolunay,ve bir çok siyasetçi ile Oğuz ailesinin eş dost yakınları katıldılar.

GENÇLERİN GÖZLERİNDEKİ IŞIK HİÇ SÖNMESİN
Düğün töreninde halay çekip oyun havalarıyla eğlenen çiftlere akrabaları da sahnede bir an olsun yalnız bırakmadı. Düğün pastasını da alkışlar arasında kesen Oğuz çifti gecenin ilerleyen saatlerine dek konukları ile birlikte mutlu anlar yaşadılar.

Asi Haber Gazetesi ailesi olarak meslektaşımız ve HGC üyemiz Tamer Oğuz’un evladı Oğulcan Oğuz ve eşine bir ömür boyu mutluluklar temenni ederiz.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

KANSER=SİGARA!

KANSERİN EN ÖNEMLİ SEBEBİ “SİGARA” Sigaranın; akciğer kanseri başta olmak üzere, gırtlak, mide, bağırsak, böbrek, meme ve rahim gibi birçok kanser türüne... Devamı..

Işık Şener’den “15 TEMMUZ”

Yazım uzun olacak aklı kısa olanlar okumayacak. Zaten bu yazıyı aklı kısalar ile FETÖCÜLER OKUMASIN!3 yıl önce bugün saatler kala Fetöcüler ve... Devamı..

HBB’den 15 Temmuz Şehitlerine Ziyaret

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, şehitlik ziyareti gerçekleştirdi. 15 Temmuz... Devamı..

İTSO’dan 15 Temmuz Açıklaması

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla... Devamı..

İSTE’ de Unutulmayacak Konferans

“Milletin İradesinin Devletin İdaresine Dönüşme Süreci” Konulu Konferansı İSTE’de yoğun bir katılımla gerçekleşti İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), İskenderun Belediyesi ve Belen Belediyesi... Devamı..

Başkan Yılmaz Basınla KahvaltıdaBuluştu

31 Mart’tan Bu Yana Yapılan Hizmetler ve Önümüzdeki Süreçte Planlanan Projelerle İlgili Bilgilendirmede Bulunuldu. Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, basın mensuplarıyla buluştu.... Devamı..

HBB’ den Trafik Psikolojisi” Eğitimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı şoförlerine “Trafikte Davranış Psikolojisi” eğitimi... Devamı..

Hatay Ak Parti İl Yönetimi Belli Oldu

Yakın tarihte İl Başkanlığına atanan Mehmet Yeloğlu yonetim listesini oluşturdu. HATAY AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU 1 İL BAŞKANI MEHMET YELOĞLU... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: