18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Kasım 14:15
Yorum Yok
1332
TDH Hatay Sarıgül’e Gidiyor!

TDH Hatay Sarıgül’e Gidiyor!

TDH Hatay’ da Sarıgül’ün CHP’ye katılım törenine destek vermek üzere otobüslerle Ankara’ya gidiyor..

TDH lideri Mustafa Sarıgül 09 Kasım 2013 Cumartesi günü CHP Genel Merkezinde saat 10:00 da tüm il teşkilatlarının katılımıyla bir miting yaparak CHP ye katılıyor.
CHP genel merkezi önünde yapılacak mitingde TDH lideri Sarıgül CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan üyelik belgesini alacak ve CHP Genel Başkanı tarafından rozeti takılacak. Böylece TDH lideri Sarıgül CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacak ve TDH’lilerin desteğiyle sonuç alınacak olan adaylık yarışına başlayacağını açıklayan Avukat Adil Nurettin Urcun, “TDH Lideri Sayın Sarıgül’ün CHP Genel Merkezi önünde yapacağı mitinge TDH nin tüm il teşkilatları gibi Hatay İl Başkanımız Mehmet Daraoğlu önderliğinde Hatay İl Teşkilatımız ile İskenderun ve Arsuz İlçe Teşkilatları da olmak üzere tüm ilçe teşkilatları yoğun bir katılımla Liderimiz Sayın Sarıgül’e destek vermek üzere Ankara’ya Çıkarma yapılacaktır. Bu bağlamda 09 Kasım 2013 Cumartesi saat 10:000 daki mitinge katılmak üzere Hatay İl Teşkilatımızca araç temini yapılacak olup, Liderimiz Sayın Sarıgül’e ve TDH’ ye gönül vermiş bütün dostlarımızın katılımını bekliyoruz. 09 Kasım 2013 Cumartesi günü saat 10:00 da CHP Genel Merkezi Önünde yapılacak miting için araçlarımız; 08 Kasım Cuma günü saat 21:30 da Antakya’dan Doğuş Okulları Maksim önünden, İskenderun’dan saat 22:30’da İskenderun Üstgeçit civarı Emin Otel önünden Ankara’ya hareket edilecek olup mitinge katkı verilecektir. TDH’ya inananlar, örgütümüz, Sarıgül sevdalıları ve parti farkı gözetmeksizin Demokrasi, Cumhuriyet, İnançlara saygılı, Laiklik ve Atatürk ve Cumhuriyet ilkelerinde birleşenler bu mitingde bizimle birlikte olacaktır. Gidiş-Dönüş ücreti alınmayacaktır. TDH Lideri Mustafa Sarıgül, ülkemiz insanlarını her zamanki gibi sevgiyle kucaklayarak yeni yoluna başlamış olacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını alacağına inandığımız Mustafa Sarıgül başta İstanbul olmak üzere tüm illerdeki örgütlerimizin ve TDH Hatay örgütü ve her partiden vatandaşlarımızın desteğini alarak bunu başaracaktır. Katılım için irtibat no: 0532 656 03 75 – 0533 330 26 95 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz” açıklamalarında bulundu.

tdh-hatay

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: