29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Kasım 14:15
Yorum Yok
1515
TDH Hatay Sarıgül’e Gidiyor!

TDH Hatay Sarıgül’e Gidiyor!

TDH Hatay’ da Sarıgül’ün CHP’ye katılım törenine destek vermek üzere otobüslerle Ankara’ya gidiyor..

TDH lideri Mustafa Sarıgül 09 Kasım 2013 Cumartesi günü CHP Genel Merkezinde saat 10:00 da tüm il teşkilatlarının katılımıyla bir miting yaparak CHP ye katılıyor.
CHP genel merkezi önünde yapılacak mitingde TDH lideri Sarıgül CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan üyelik belgesini alacak ve CHP Genel Başkanı tarafından rozeti takılacak. Böylece TDH lideri Sarıgül CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacak ve TDH’lilerin desteğiyle sonuç alınacak olan adaylık yarışına başlayacağını açıklayan Avukat Adil Nurettin Urcun, “TDH Lideri Sayın Sarıgül’ün CHP Genel Merkezi önünde yapacağı mitinge TDH nin tüm il teşkilatları gibi Hatay İl Başkanımız Mehmet Daraoğlu önderliğinde Hatay İl Teşkilatımız ile İskenderun ve Arsuz İlçe Teşkilatları da olmak üzere tüm ilçe teşkilatları yoğun bir katılımla Liderimiz Sayın Sarıgül’e destek vermek üzere Ankara’ya Çıkarma yapılacaktır. Bu bağlamda 09 Kasım 2013 Cumartesi saat 10:000 daki mitinge katılmak üzere Hatay İl Teşkilatımızca araç temini yapılacak olup, Liderimiz Sayın Sarıgül’e ve TDH’ ye gönül vermiş bütün dostlarımızın katılımını bekliyoruz. 09 Kasım 2013 Cumartesi günü saat 10:00 da CHP Genel Merkezi Önünde yapılacak miting için araçlarımız; 08 Kasım Cuma günü saat 21:30 da Antakya’dan Doğuş Okulları Maksim önünden, İskenderun’dan saat 22:30’da İskenderun Üstgeçit civarı Emin Otel önünden Ankara’ya hareket edilecek olup mitinge katkı verilecektir. TDH’ya inananlar, örgütümüz, Sarıgül sevdalıları ve parti farkı gözetmeksizin Demokrasi, Cumhuriyet, İnançlara saygılı, Laiklik ve Atatürk ve Cumhuriyet ilkelerinde birleşenler bu mitingde bizimle birlikte olacaktır. Gidiş-Dönüş ücreti alınmayacaktır. TDH Lideri Mustafa Sarıgül, ülkemiz insanlarını her zamanki gibi sevgiyle kucaklayarak yeni yoluna başlamış olacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını alacağına inandığımız Mustafa Sarıgül başta İstanbul olmak üzere tüm illerdeki örgütlerimizin ve TDH Hatay örgütü ve her partiden vatandaşlarımızın desteğini alarak bunu başaracaktır. Katılım için irtibat no: 0532 656 03 75 – 0533 330 26 95 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz” açıklamalarında bulundu.

tdh-hatay

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: