18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Kasım 17:51
Yorum Yok
719
Teşekkürler İskenderun!

Teşekkürler İskenderun!

29 Temmuz 2103 tarihinde Test Yayınına başlayan ve yaklaşık 1 aydır sürekli yayına geçen iskenderunpost.com, 1 aylık süre içerisinde rekorları al-üst etti!

Yayınladığı özel haberleri, İskenderun’da ve Türkiye’de ilk defa duyurduğu son dakika gelişmeleri ve güçlü istihbarat ekibiyle fark yaratan haber portalımız kısa sürede İskenderun’da en çok okunan haber sitesi oldu!

Profesyonel tasarım ve yüksek kalitede grafikleriyle Ulusal standardı yakalayan iskenderunpost.com, Google Analytics verilerine göre sadece İskenderun değil, Türkiye’nin her bölgesinden ve Yabancı Ülkelerden  gelen ziyaretçilerle adeta İskenderun’un Dünya’ya açılan penceresi konumunda.

iskenderunpost.com ekibi olarak; Yerel Gazetecilik, Sosyal Medya ve İnternet Haberciliği tecrübelerimizi harmanlaştırarak elde ettiğimiz haber portalımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Sizden aldığımız bu güç ve destek ile geleceğe daha umutla bakıyoruz ve bu başarıya takılıp kalmadan kendimizi daha da geliştirip karşınıza yeni teknolojilerle de çıkacağımıza söz veriyoruz.

TESEKKURLER-ıSKENDERUN

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: