05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Kasım 17:51
Yorum Yok
788
Teşekkürler İskenderun!

Teşekkürler İskenderun!

29 Temmuz 2103 tarihinde Test Yayınına başlayan ve yaklaşık 1 aydır sürekli yayına geçen iskenderunpost.com, 1 aylık süre içerisinde rekorları al-üst etti!

Yayınladığı özel haberleri, İskenderun’da ve Türkiye’de ilk defa duyurduğu son dakika gelişmeleri ve güçlü istihbarat ekibiyle fark yaratan haber portalımız kısa sürede İskenderun’da en çok okunan haber sitesi oldu!

Profesyonel tasarım ve yüksek kalitede grafikleriyle Ulusal standardı yakalayan iskenderunpost.com, Google Analytics verilerine göre sadece İskenderun değil, Türkiye’nin her bölgesinden ve Yabancı Ülkelerden  gelen ziyaretçilerle adeta İskenderun’un Dünya’ya açılan penceresi konumunda.

iskenderunpost.com ekibi olarak; Yerel Gazetecilik, Sosyal Medya ve İnternet Haberciliği tecrübelerimizi harmanlaştırarak elde ettiğimiz haber portalımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Sizden aldığımız bu güç ve destek ile geleceğe daha umutla bakıyoruz ve bu başarıya takılıp kalmadan kendimizi daha da geliştirip karşınıza yeni teknolojilerle de çıkacağımıza söz veriyoruz.

TESEKKURLER-ıSKENDERUN

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: