06 Nisan 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
27 Şubat 17:46
Yorum Yok
1241
TGK Genel Başkanı’ndan Savaş’ Ziyaret

TGK Genel Başkanı’ndan Savaş’ Ziyaret

TGK Genel Başkanı Kasım BAĞDU HBB Başkanı Lütfü SAVAŞ ile Görüştü

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım BAĞDU Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ’ı makamında ziyaret edip görüştü.

Genel Başkan BAĞDU, Türkiye Gençlik Konseyi Olarak Gerçekleştireceğimiz bu sene ki ‘’Gönül Bağı’’ Projemizi Hatay, İskenderun’da yapacakları ifade etti. Bu projede hem Hatay hemde İskenderunumuzun tanıtılması açısından çok önem verdikleri söyleyen BAĞDU; 

‘’Hatay, bütün medeniyetleri ve kültürleri içinde barındıran bir yer. Kozmopolit bir yapıya sahip olması farklılıkların aslında ne kadar zenginlik olduğunu gösteriyor. Bu anlamda biz Türkiye Gençlik Konseyi olarak aslında biraz da Hatay gibiyiz. Çünkü ‘’Önce İnsan ‘’ şiarıyla hareket edip Ülkesine Vatanına faydalı bir genç olabilmek için çalışıyor ve çaba gösteriyoruz. Aynı zamanda bu proje kapsamında 55 farklı ilden gelecek gençlerimiz hem hatayı hemde  EXPO 2021 Çalışmalarını yakından takip edip ve görme fırsatları olacak. Geri döndüklerinde burayı diğer illerde tanıtmış olacaklar. Bu anlamda belediyemizin desteklerini bekliyoruz.’’ Dedi.

Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek şunları İfade etti:  ‘’Gençler Ülkemizin geleceği o yüzden gençleri çok seviyorum ben. Hatta her zaman gençlerle bir arada olabilmek için bir Youtube Kanalı açtım. Gençleri önemsiyorum çünkü. Bu güzel projeyi Hatay’da olması ayrıca memnun etti beni. Bizler Ülkemize şehrimize hizmet etmek için buradayız. Bu projeniz ve diğer çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Gençlere destek olacağımız yerlerde biz elimizden geleni yapacağız.’’ Dedi.

Daha sonra görüşme samimi sohbet havasında gerçekleşti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

SON DAKİKA! Hatay’da Deprem!

Son dakika! Hatay’da 4.7 büyüklüğünde deprem Son dakika haberine göre Hatay’da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Büyüklük : 4.7 (Mw) Yer :... Devamı..

İskenderun’da Feci Kaza!

İskenderun’da kazalarla kötü anılan mevkii de bir feci kaza daha meydana geldi. Deniz Alayı ile Doğan Petrol arasındaki yolda Koronavirüs denetim noktasında... Devamı..

SB: COVID19′ da Kullanacağız!

Sağlık Bakanlığı açıkladı: ‘İmmün plazma temini’ne ilişkin kriterler belirlendi Sağlık Bakanlığınca, Kovid-19’dan etkilenenlerden uygun görülenlerin tedavisinde kullanılacak “immün plazma temini”ne ilişkin kriterler... Devamı..

Lütfü Savaş Koronavirüs’e yakalandığını açıkladı!

ANKA’da yer alan habere göre; Koronavirüse yakalandığını açıklayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, “hijyen kurallarına uyalım, sosyal mesafeyi koruyalım” dedi. Lütfü Savaş KRT ekranlarında Sisler Bulvarı’nda koronavirüsü... Devamı..

İTSO’da Telekonferans Toplantısı

İTSO’da Video Konferans Yöntemiyle Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı Haber Tarihi:... Devamı..

İskenderun Belediyesinden Vefa Destek Grubu

İSKENDERUN BELEDİYESİ “VEFA DESTEK GRUBU” YANINIZDABELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 65 yaş... Devamı..

Özçelik-İş Temeli Attı

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi yeni hizmet binasının temeli dualarla atıldı. Şube başkanı Mehmet Güngör yaptığı açıklamada; Yeni hizmet binamızın temelini atmamız biraz... Devamı..

HBB’ nin Virüsle Sınavı

HBB geçtiğimiz gün Koronavirüsü ile mücadele kapsamında sokakları ilaçla dezenfekte ettiğini duyduğum an Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk’ ü aradım. HBB Başkanımız... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: