TODER’ DEN ŞAHANE PİKNİK PROGRAMI

BELEN, YOĞUN KATILIMIN GERÇEKLEŞTİĞİ UNUTULMAYACAK PİKNİK ŞÖLENİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

Belen Belediyesi ve İskenderun Gençlik Merkezi, TODER’ in ortaklaşa düzenlediği “7’den 77′ ye Sepetini Al Gel” birlik pikniğinde down sendromlu çocuklardan, huzurevinden yoğun şekilde katılım gerçekleşti.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ve eşi Yüksel Vurucu, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, HBB 3. Bölge Zabıta Müdürü Ahmet Keskin,Huzur Evi Müdürü Necmiddin Türkmen, ÇODEM Müdür Yardımcısı Ali Yurdakul, İskenderun Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Yardımcısı Ali Kekeç, Büro Memursen İskenderun Şube Başkanı Ömer Kabaklı, Eğitim Bir- Sen İskenderun Şube Başkanı İbrahim Tunçer ve Gazeteci ve halktan katılımın yoğun olduğu piknik programında yemeklerin yenmesi, hediyelerin dağıtılmasından sonra yaşlı ve özürlü çocuklarla bire bir ilgilenildi.

Piknik Programında konuşma yapan Toplumsal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ferdane Kekeç; “Belen Belediyesi, İskenderun Gençlik Merkezi,Toplumsal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak tertip ettiğimiz “BİRLİK VE BERABERLİK PİKNİĞİ” Etkinliği kapsamında Belen Belediye Başkanımız Adnan Vurucu’ya, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, ulaşım konusunda destek veren Hatay Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Zabıta Müdürü Ahmet Keskin, Maddi ve manevi desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen İskenderun Ak Parti ilçe Eski Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Ibrahim Yaran’ a, MHP İskenderun İlçe Yönetimine, MKÜ Öğrenci topluluğuna ve davete iştirak eden ismini sayamayacağım tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Piknik bitimine kadar tüm davetliler gösteriler izleyip ve müzik çalarak gönüllerince eğlendiler.

pik