Tultak-Ekenel Ailesi Taziyeleri Kabul Etti

2019′ un ilk dakikalarında gelen acı haber ile Hatay sarsıldı.


Eren Tultak ile Kamil Ekenel adında İki genç Arsuz Gözcüler mahallesinde motor kazasında canlarını yitirirken acı haberi duyan aile ve akrabaları hastaneye gitti. Suratli olduğu belirlenen gençlerden biri olay yerinde diğeri hastanede vefat etti.

Genç yaşta vefat eden Eren Tultak ile Kamil Ekenel’ in cenaze defninden sonra Arsuz merkezde taziye adresine akraba ve sevenlerin yoğun katılımı gerçekleşti. Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile Arsuz Belediye başkanı Nazım Culha’ nın yanı sıra emniyet mensupları ve bir çok siyasi partilerden başsağlığına geldiler.

Arsuz’ da tanınmış işadamı ve siyasetçi, Ak Parti Arsuz Aday Adayı Değer Tultak’ ın yakın akrabası olması hasebiyle kendisine başsağlığı ziyaretine gelenlere teşekkür açıklamasında bulunurken şu ifadeleri dile getirdi; ” İki yeğenimizi elim bir kaza sonucu kaybetmenin acısını derinden yaşamaktayız. Allah yeğenlerimize rahmet eylesin. Bizi bu acı günümüzde yalnız bırakmayan tüm akraba, dost, hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.