Turgut Deliveli’ ye Anlamlı Teşekkür

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çalışması dolayısıyla teşekkür belgesi takdim etti

Uzun yıllar İskenderun Lisesi’ nde beden eğitimi öğretmenliği yapan Turgut Deliveli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenindeki öğretmen, öğrenci ve kutlama çalışmalarındaki farklı çalışmasını farkederek makamında plaket hediye etmesi İskenderun Lisesi öğretmen ve öğrencilerine gurur yaşattı.

Öğretmen Deliveli yaptığı açıklamada; “SEVGİLİ GÖNÜL DOSTLARIM. BU BELGEYİ ALABİLMEK ONUR VERİCİ GURUR VERİCİ ÇOK DA MUTLU OLDUĞUMU İFADE ETMELİYİM ANCAK BU GÜZELLİĞİ YÜREKLİ ÖĞRENCİLERİM 36 YILDIR İSKENDERUN HALKINA YAŞATIYOR,  FARKI FARK EDEBİLMEK ÇOK ÖNEMLİ BU FARKI 1984 YILINDA ESKİ KAYMAKAMIMIZ SAYIN ORHAN TÜTÜNCÜ VE 2017 YILINDA ŞİMDİKİ KAYMAKAMIMIZ SAYIN RECEP SOYTÜRK FARKI FARKETTİLER.
ESKİ KAYMAKAMIMIZA VE ŞİMDİKİ KAYMAKAMIMIZ SAYIN RECEP SOYTÜRK’E SONSUZ TEŞEKKÜRLER SAĞOLSUNLAR MESLEĞİN SONUNA GELMİŞ BİR EĞİTİMCİYİ MOTİVE EDEBİLİYORSA DEMEK Kİ EĞİTİME NE KADAR DEĞER VERDİĞİNİN  BİR GÖSTERGESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM . ÜLKEMİZİN KALKINMASININ EN ÖNEMLİ UNSURUNU EĞİTİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. BU AÇIDAN BAKILDIĞINDA ÜLKEM ADINA ÖĞRENCİLERİM ADINA OKULUM ADINA EN ÖNEMLİ SİDE EĞİTİM ADINA KAYMAKAMIMIZ RECEP SOYTÜRK BEYEFENDİYE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM. BU BELGEYİ İDARECİLERİM ÖĞRETMENLERİM SEVGİLİ ASLANLARIM VE OKULUM ADINA ALDIĞIMI DA İFADE ETMEK İSTERİM. BİR MÜLKİ AMİR ÖĞRETMENİNE ÖDÜLÜ VERMEK ADINA OKULUNA GELİYOR OKULUNDA TAKDİM EDİYOR SA BUNUN ADINA YÜCELİK DERİM BUNUN ADINA ASİLLİK DERİM BUNUN ADINA FEDAKARLIK DERİM DAHA DA  SAYABİLİRİZ. UMARIM DİĞERLERİDE SAYIN SOYTÜRK ‘Ü ÖRNEK ALIRLAR. BU İNCELİĞİ BU NEZAKETİ BU MÜTAVAZI LIĞI GÖSTEREN İSKENDERUN KAYMAKAMI SAYIN RECEP SOYTÜRK BEYEFENDİYE  SELAM OLSUN
SAYGIM OLSUN  SAYINIZ ÇOK OLSUN  SAĞOLUNUZ VAROLUNUZ KIYMETLİ DOSTLARIM BANA AYNI GÜÇ VE ŞEVK’İ SİZLERİNDE VERDİĞİNİ İFADE ETMELİYİM SAĞOLUNUZ.” açıklamalarında bulundu.