28 Ocak 2020 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
15 Ocak 13:07
Yorum Yok
169
Turhan: Öncelik Çocuk Sağlığı

Turhan: Öncelik Çocuk Sağlığı

Başhekim Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan:
“ÖNCELİĞİM ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI”
İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekim liği görevine atanan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan, başhekimlik görevinin yanı sıra poliklinik hizmetine devam ettiğini açıkladı.
Yeni görevinin yanı sıra poliklinik hizmet lerini sürdüren Başhekim Uzm. Dr. Emin Turhan, “İskenderun’da 12 yıldan bu yana devam ettirdiğim mesleğimi, hiçbir zaman bırakmayı düşünmüyorum. Çocuklarımızın sağlığı, benim önceliğimdir” şeklinde konuştu.
Mesai Dışı, Çocuk Polikliniği Hizmetlerimiz Devam Ediyor”
Çalışan ailelere yönelik mesai saatleri sonrası hizmet verdiklerini de ifade eden Başhekim Uzm. Dr. Emin Turhan, “İskenderun Gelişim Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği hizmet saatlerimizi uzatarak; hafta içi 17.00-20.00, Cumartesi günü ise 13.00-16.00 arasında hasta kabulüne devam ediyoruz” dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO’da Ocak Ayı Toplantısı

İTSO Ocak ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi İTSO Meclisinde ekonomik güç birliği mesajları verdi İskenderun Ticaret ve... Devamı..

ARiAD’dan Tosyalı’ya Ziyaret

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti... Devamı..

HGC’den Vali Soytürk’e Ziyaret

Kilis Valisi Recep Soytürk İle Bölgesel Sorunları Görüşüldü. Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak, Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek, İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez, Gazeteci... Devamı..

En Hayırlı Kan Bağışı

İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender... Devamı..

Antakyada Asfaltlama Çalışması

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ “ESKİ SANAYİ SİTESİ CADDE VE SOKAKLARINDA” ASFALTLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarını gece gündüz... Devamı..

Başkan Tosyalı: İmar Askıda…

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: İMAR PLANI ASKIYA ÇIKARILIYOR İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, imar planın askıya çıkarılacağını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

Arsuz Belediyesi Hijyen Eğitimi

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile hijyen eğitimi veriliyor. Arsuz’da kurulan Yöresel... Devamı..

Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi. Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: