27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Eylül 23:47
Yorum Yok
581
Türk Futbolu İskenderun’da Masaya Yatırıldı

Türk Futbolu İskenderun’da Masaya Yatırıldı

 Ticaret ve Sanayi odasında gerçekleştirilen seminere Türk futbolunun lokomotifleri arasında bulunan Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor gibi takımların hocalığını yapan , spor yazarları, , Menejeri , Beşiktaş formasını terleten  ve sporseverler katıldı. Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı  yaptı. Cerrahoğlu, “’da böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiğimiz için gerçekten çok mutluyuz. İkinci mutluluğumuz ise Türk futbolunun namuslu ve şerefli insanlarının aramızda olmasıdır. Bu tür etkinliklerin sıkça yapılması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ancak yalnız bizimle olmuyor. Tüm kentin birlikte hareket etmesi lazım dedi.
Daha sonra ise futbolcu  kısa bir açıklama yaparak Türk futbolunun en büyük kaybının birbirini çekememeden kaynaklandığını söyledi. Cansun “Bir insan belirli bir mevkiye geldiğinde hemen onu aşağıya çekmek için çalışırlar. Ben 18 yaşında Beşiktaş’a geldim. Ancak benimde hatalarım oldu. Sorun ve sıkıntılar yaşadım. En son  ile ’a gelmiştim ve muhteşem bir taraftarınız var. Gerçekten bu memleketin birlik içerisinde olmasını isterim. Ayrıca ’un da küme düşmesinin nedeninin sahipsizlikten olduğunu duyunca kahroldum. Burada böyle bir şey nasıl olur anlamıyorum” dedi. Konuşmaların ardından seminere geçildi. Seminerde Türk futbolunda yaşanan gelişmelerden salon futboluna kadar birçok konu konuşmacılar tarafından katılımcılara aktardı. İskenderunlu olmasından dolayı duygularını dile getiren Menejer ,
Zaman zaman sert eleştiriler yaparak kentin ilgisizliğinden ve yöneticilerin bu kadar basit bir duruş sergilemelerinden dolayı üzüntü duyduklarını dile getirdi.tic

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: