Ücretsiz Yaz Spor Okulu Başlıyor

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: ÜCRETSİZ YAZ SPOR OKULLARIMIZ START ALIYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaz spor okullarının 3 Haziran günü başlayacağını belirtti. Başkan Seyfi Dingil, göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar spora sporcuya destek olduklarını belirtti.

Bu yıl yaz kurslarına devam edeceklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,”İskenderun Belediyesi’ nin sporu tabana yaymak amacıyla şehir genelinde ücretsiz olarak hayata geçirdiği Spor Okulları’ nda yeni dönem başlıyor. Bu yıl Spor Okullarının Tenis, Basketbol, Voleybol, Futbol, Boks branşlarına, Judo ,Taekwondo ve yüzme branşları da eklendi. Bu dönemde Spor Okulları’ ndan yararlanmak isteyen öğrenciler, İskenderun Belediyesi Sahil Spor Kompleksine başvuruda bulunabilirler. “dedi.

Başkan Seyfi Dingil,”03.06.2016 tarihinde başlayacak olan 8-14 yaş arası İskenderun Belediyesi Ücretsiz Yaz spor okulları için kayıtlar sürüyor. Belediye olarak gençlerin spor yapabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Spor sağlıklı bir bedenin ve ruhun oluşabilmesi için vazgeçilmez bir unsurdur. Ailelerin çocuklarını lisanlı spor eğitmenlerimiz eşliğinde ücretsiz verilecek spor okullarına göndermelerini tavsiye ediyorum” dedi.