Ulucami Caddesi Sil Baştan

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: ULUCAMİİ CADDESİ SICAK ASFALT İLE KAPLANIYOR

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu bağlamda, Ulucamii Caddesi de sıcak asfalt ile kaplanıyor.

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehir merkezinde elektrik tellerinin yer altına alındığı bölgelerde sıfır asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

İskenderun’u yaşanabilir ilçe haline getirme yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüren İskenderun Belediyesi, yaptığı sıfır asfalt çalışması ile vatandaşların da memnuniyetini kazanıyor. Kent genelinde bozuk ve çukur olan yolları da onararak, yama asfalt çalışması yapan ekipler asfalt çalışmalarıyla birlikte mahalle sakinlerine ve araç sahiplerine daha rahat bir ulaşım imkânı sağlıyor.

ŞEHİT PAMİR CADDESİ ASFALTLANACAK

İskenderun Belediyesinin kent genelinde asfaltsız yol bırakmayacağını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz şehrin merkezinde ulu camii caddesinde yol ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. İskenderun’u yaşanabilir ilçe haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Ekiplerimiz yollara sıfır asfalt yaparken, bozuk ve çukur olan yollarda da yama asfalt çalışmalarına devam ediyoruz. Bundan sonra Şehit Pamir Caddesi asfaltlanacak. Her şey İskenderun İçin ” dedi.