24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Eylül 00:59
Yorum Yok
4330
Uzm.Dr. İnce’ den COVID Uyarısı

Uzm.Dr. İnce’ den COVID Uyarısı

İskenderun’ un tanınmış sevilen Doktorlarından Kemal İnce’ den COVID19 üzerine önemli uyarı

Uzman Doktor Kemal İnce: “SİZİ BİR HEKİM VE HEMŞEHRİNİZ OLARAK UYARIYORUM! Büyük bir savaşın içindeyiz ben bilfiil içindeyim. Sokakta yapışık gezenlerin hastanede nasıl birbirinden kaçtığını, Corona Pozitif deyince çaresizliğini görüyorum. Bugün şahsıma telefonlar geldi. Corona mı oldun hocam? Diye..
Hayır şimdilik olmadım sevgili dostlarım lakin böyle giderse kimse maske takmaz, fiziksel mesafeye uymaz ise herkes bu illete sahip olacak. Önceliklede sağlık çalışanlarım!

Ne yapalım yalvaralım mı? Ya da tek tek ölelim mi?
Lütfen uzaydaymış gibi yaşamayalım. Gerçeği görelim her şeyden önce bizde biter. ÇÖZÜM HASTA OLUP HASTANEYE GELMEK DEĞİL, KURALLARA UYUP HASTA OLMAMAK…” açıklamasında bulundu.
Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Kemal İnce, herkesin sosyal mesafeyi koruması, maskesini takması ve ellerini mutlaka temiz tutması gerektiğini açıklarken; “Böyle giderse daha ciddi boyutlarda sayıların artacağını ve bu herkesi önce sağlık sonra ekonomik ve çocuklarımızın geleceği olan eğitimini etkileyeceğini dile getirdi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Mehmet Arslan Aile Birliği Başkanı

İskenderun’ un sevilen kanaatönderlerinden Mehmet Arslan İskenderun ilk okulunun aile birliği başkanı oldu. Mehmet Arslan gazetemize verdiği demeçte; eğitim öğretim faaliyetlerinin en... Devamı..

Mehmet Aslan Aile Birliği Başkanı

İskenderunun sevilen kanaatönderlerinden Mehmet Arslan İskenderun ilk okulunun aile birliği başkanı oldu. Mehmet Arslan gazetemize verdiği demeçte; eğitim öğretim faaliyetlerinin en önemli... Devamı..

Antakya Bilim Merkezi Kuruluyor

Antakya Belediyesi ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Birliği İle  ANTAKYA BİLİM MERKEZİ KURULUYOR  Antakya Belediye Başkanı  İzzettin Yılmaz gönül belediyeciliği anlayışı... Devamı..

Arsuz’da Muhtarlar Günü Kutlandı

“19 Ekim Muhtarlar Günü” ilçemizde düzenlenen programla kutlandı . Program 19 Ekim 2020 Pazartesi günü saat: 09.30′ da Arsuz Kent Meydanı Atatürk... Devamı..

HBB EXPO İÇİN TOPLANDI

BÜYÜKŞEHİR YÖNETİCİLERİ EXPO 2021 HATAY İÇİN BİR ARADA23 Nisan-29 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Expo 2021 Hatay için geri sayım devam ederken... Devamı..

Başkan Güven’den Açıklama

AK PARTİ İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven çıkan yangınlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güven; “Bölgemizde çıkan Orman Yangınları, hepimizi derinden üzdü. Bir... Devamı..

HBB Yaraları Sarıyor

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YANGININ YARALARINI SARMAYA BAŞLADIHatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Arsuz, Belen ve İskenderun ilçelerinde oluşan yangın felaketinin yaralarını sarmaya başladı.9 Ekim... Devamı..

İTSO’dan Yanan Yerlere Ziyaret

Orman Yangınında İş Yerleri Hasar Gören İTSO Üyeleri Ziyaret edildiİTO Başkanı Yılmaz, En Yetkili Birimlerle Üyelerimizin Yanındayız İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: