22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Kasım 20:06
Yorum Yok
570
Vali Lekesiz’den Kaymakam Özyiğit’e Ziyaret

Vali Lekesiz’den Kaymakam Özyiğit’e Ziyaret

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, göreve yeni başlayan İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit’ i ziyaret etti.

İskenderun Kaymakaİskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit ve daire amirleri Vali Lekesiz’i kaymakamlık girişinde karışladı. Kaymakamlık makamında Özyiğit’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifada eden Lekesiz, “Kaymakamımızı daha önceden Dörtyol’dan komşu kaymakamı olarak tanıyoruz. İskenderun limanı, sanayisi ve turizmi ile çok önemli bir potansiyele sahip. İskenderun’un bu aktivitelerini hayata geçirme noktasında kaymakamımızın önemli hizmetler yapacağına yürekten inanıyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğumu memnuniyeti dile getiren H. Hasan Özyiğit ise “İskenderun bir çok ilimizden büyük. Sosyoekonomik yapısı ile potansiyeli de oldukça fazla. Limanın özelleşmesi, sanayi ve ticaret şehri olması, Hassa Tünel Projesi’nin ihalesinin yapılması bölgemiz potansiyelinin daha da artacağı anlamına gelmektedir. Biz de İskenderun’un bu ekonomik, kültürel ve kozmopolit yapısını biliyoruz ve bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah bölgemizin kalkınması, gelişmesi için el birliği ile hayırlı hizmetler yapacağız.” diye konuştu.kaymkm

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: