06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Kasım 20:06
Yorum Yok
638
Vali Lekesiz’den Kaymakam Özyiğit’e Ziyaret

Vali Lekesiz’den Kaymakam Özyiğit’e Ziyaret

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, göreve yeni başlayan İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit’ i ziyaret etti.

İskenderun Kaymakaİskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit ve daire amirleri Vali Lekesiz’i kaymakamlık girişinde karışladı. Kaymakamlık makamında Özyiğit’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifada eden Lekesiz, “Kaymakamımızı daha önceden Dörtyol’dan komşu kaymakamı olarak tanıyoruz. İskenderun limanı, sanayisi ve turizmi ile çok önemli bir potansiyele sahip. İskenderun’un bu aktivitelerini hayata geçirme noktasında kaymakamımızın önemli hizmetler yapacağına yürekten inanıyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğumu memnuniyeti dile getiren H. Hasan Özyiğit ise “İskenderun bir çok ilimizden büyük. Sosyoekonomik yapısı ile potansiyeli de oldukça fazla. Limanın özelleşmesi, sanayi ve ticaret şehri olması, Hassa Tünel Projesi’nin ihalesinin yapılması bölgemiz potansiyelinin daha da artacağı anlamına gelmektedir. Biz de İskenderun’un bu ekonomik, kültürel ve kozmopolit yapısını biliyoruz ve bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah bölgemizin kalkınması, gelişmesi için el birliği ile hayırlı hizmetler yapacağız.” diye konuştu.kaymkm

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: