Vali Su’nun İlk Günü..

02.08.2013 tarih ve 2013/5197 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Düzce Valiliğine atanan İlimiz Valisi Ali İhsan Su, 23 Ağustos 2013 tarihinde görevine başladı.vali
Valilik girişinde Vali Yardımcılarımız tarafından karşılanan Vali Ali İhsan Su, ardından Valilik Makam toplantı salonunda Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve Kurum Müdürleri ile bir araya geldi.
Vali Ali İhsan Su, burada yaptığı konuşmada, “Bizler hepimiz vatandaşa hizmet için bu makam mevkilere gelmiş insanlarız. Bu anlamda düşündüğümüz zaman hepimizin görevi vatandaşımız için en iyisi neyse onu yapmak. Vatandaşın mutluluğunu sağlamak, refahını sağlamak, onun yaşam standartlarını yükseltmektir. Bu bakımdan kamu hizmetlerinin yerine getirilmesinde benim temel ilkem öncelikle vatandaş odaklı hizmet üretmektir. Bunu sevgi temeline oturtarak yerine getirmek ve sonuç odaklı olarak bitirmektir. Yaptığımız her hizmetin merkezinde vatandaşımız olacaktır. Ama bunu sevgi temelinde temellendireceğiz. Sonuç alıcı olarak çalışacağız. Eğer böyle bir çalışma performansı gösterirsek mutlaka vatandaşımız da bizden memnun olacaktır. Çünkü bizim burada bulunmamızın bu makam mevkileri işgal etmemizin sebebi malum, vatandaşımıza hizmet etmektir. Bütün bunları yaparken en önemli şey vatandaşımıza güler yüzlü davranmak onun işini en kısa sürede bitirmektir. Bunu yaparken vatandaşımızı hiçbir zaman tedirgin etmemek, rahatsız etmemek ve onun en güzel şekilde hizmet almasını sağlamak, ona bu hizmeti sunmak temel amacımızdır.” dedi.