25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Ağustos 16:34
Yorum Yok
701
Vali Su’nun İlk Günü..

Vali Su’nun İlk Günü..

02.08.2013 tarih ve 2013/5197 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Düzce Valiliğine atanan İlimiz Valisi Ali İhsan Su, 23 Ağustos 2013 tarihinde görevine başladı.vali
Valilik girişinde Vali Yardımcılarımız tarafından karşılanan Vali Ali İhsan Su, ardından Valilik Makam toplantı salonunda Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve Kurum Müdürleri ile bir araya geldi.
Vali Ali İhsan Su, burada yaptığı konuşmada, “Bizler hepimiz vatandaşa hizmet için bu makam mevkilere gelmiş insanlarız. Bu anlamda düşündüğümüz zaman hepimizin görevi vatandaşımız için en iyisi neyse onu yapmak. Vatandaşın mutluluğunu sağlamak, refahını sağlamak, onun yaşam standartlarını yükseltmektir. Bu bakımdan kamu hizmetlerinin yerine getirilmesinde benim temel ilkem öncelikle vatandaş odaklı hizmet üretmektir. Bunu sevgi temeline oturtarak yerine getirmek ve sonuç odaklı olarak bitirmektir. Yaptığımız her hizmetin merkezinde vatandaşımız olacaktır. Ama bunu sevgi temelinde temellendireceğiz. Sonuç alıcı olarak çalışacağız. Eğer böyle bir çalışma performansı gösterirsek mutlaka vatandaşımız da bizden memnun olacaktır. Çünkü bizim burada bulunmamızın bu makam mevkileri işgal etmemizin sebebi malum, vatandaşımıza hizmet etmektir. Bütün bunları yaparken en önemli şey vatandaşımıza güler yüzlü davranmak onun işini en kısa sürede bitirmektir. Bunu yaparken vatandaşımızı hiçbir zaman tedirgin etmemek, rahatsız etmemek ve onun en güzel şekilde hizmet almasını sağlamak, ona bu hizmeti sunmak temel amacımızdır.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: