22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Ocak 13:38
Yorum Yok
593
Valilikten İhtiyaç Sahiplerine Hediye

Valilikten İhtiyaç Sahiplerine Hediye

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz‘in makamına takdim edilen çeşitli hediyeler düzenli olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılıyor.

Temmuz 2009′da Hatay‘da Vali olarak göreve başlayan Lekesiz, Valilik Makamı’na takdim edilen gıdadan giyime, süs eşyasından kitaba kadar çeşitli hediyeler için “ilgisine göre; ihtiyacı olan kimselere ya da ilgili yerlere dağıtın veya demirbaşa kaydedin” talimatı verdi.

Buna göre; 2009-2013 yılları arasında makama sunulan toplam 205 adet giyim, 4 adet tablet bilgisayar ve bilgisayar, 23 adet saat, 315 adet süs eşyası ve hediyelik eşya, 71 adet tablo ve poster, 11 adet halı ve battaniye, 93 adet plaket ve şilt, 256 adet kitap ve ajanda, 38 adet kişisel bakım ürünü ve 828 adet gıda olmak üzere yaklaşık 4.5 yıllık süre içerisinde gelen toplam bin 845 adet hediye; ihtiyaç sahibi vatandaşlara ve öğrencilere dağıtılırken, bilgisayar, saat, kitap, şilt, hediyelik eşya, halı, kilim, süs eşyası gibi hediyeler demirbaşa kaydedildi.

Konu ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Vali Lekesiz, hediyelerin esasen şahsa değil, makama getirildiğini vurgulayarak, nezaket göstererek çeşitli hediyeler getirenlere de teşekkür etti.vali

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: