19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
27 Ağustos 17:40
Yorum Yok
729
Ve Civelek kararını verdi!

Ve Civelek kararını verdi!

İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, bir TV programında Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacağını belirtti.
Tüm çalışmaların belediye çalışanları, halkın sabırları ve verdikleri vergilerin katkılarıyla yapıldığını anlatan Başkan Civelek, “Ben bu işi sevdim. 8 bin civarında ameliyat yapmışım. Ama altyapı hayatımın en büyük ameliyatı oldu. Çok mutluyum. Çünkü İskenderun’da çok güzel çalışmalar yapıldı” dedi.
Hatay’ın büyükşehir olduğunu, bir takım eksiklikleri gördüğünü belirten Başkan, şöyle konuştu: “Eşgüdümle çalışmak çok önemlidir. Hem maliyet düşer, hem verimlilik artar. Bir yeri yapıp kapatıyorsunuz sonra yine açıp bir daha kapatıyorsunuz bunlar maliyeti arttırır, o kentte yaşayan insanlara sıkıntılar yaşatır. Büyükşehirde de Hatay’ın böyle beklentisi var. Aslında hem ağacı göreceksiniz hem ormanı göreceksiniz. Bunda yararlı olabilirim. Halka hizmet hakka hizmettir” dedi.
Artık birçok yetkinin Büyükşehir Belediyesinin elinde olduğunu, İskenderun için de bütün Hatay için de daha faydalı olabileceğine inandığını dile getiren Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “İskenderun’da başhekimlik yaptım. İskenderunlu hemşehrilerim beni belediye başkanlığı görevine getirdi. Her şeyimi İskenderun’a borçluyum. İskenderun’u unutmam mümkün değil” diye konuştu.
Adaylığıyla ilgili soruyu yanıtlayan Başkan, “Ben sosyal demokrat düşüncedeyim” diye konuştu.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok büyük birikimi ve geçmişi olan parti olduğunu söyleyen Başkan, hizmetin ancak çok yoğun bir çalışma temposuyla, özel yaşamdan fedakarlıkla yapılabileceğini, eşinin de kendisini desteklediğini belirterek, halka hizmetin insana büyük mutluluk verdiğini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: