29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
27 Ağustos 17:40
Yorum Yok
799
Ve Civelek kararını verdi!

Ve Civelek kararını verdi!

İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, bir TV programında Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacağını belirtti.
Tüm çalışmaların belediye çalışanları, halkın sabırları ve verdikleri vergilerin katkılarıyla yapıldığını anlatan Başkan Civelek, “Ben bu işi sevdim. 8 bin civarında ameliyat yapmışım. Ama altyapı hayatımın en büyük ameliyatı oldu. Çok mutluyum. Çünkü İskenderun’da çok güzel çalışmalar yapıldı” dedi.
Hatay’ın büyükşehir olduğunu, bir takım eksiklikleri gördüğünü belirten Başkan, şöyle konuştu: “Eşgüdümle çalışmak çok önemlidir. Hem maliyet düşer, hem verimlilik artar. Bir yeri yapıp kapatıyorsunuz sonra yine açıp bir daha kapatıyorsunuz bunlar maliyeti arttırır, o kentte yaşayan insanlara sıkıntılar yaşatır. Büyükşehirde de Hatay’ın böyle beklentisi var. Aslında hem ağacı göreceksiniz hem ormanı göreceksiniz. Bunda yararlı olabilirim. Halka hizmet hakka hizmettir” dedi.
Artık birçok yetkinin Büyükşehir Belediyesinin elinde olduğunu, İskenderun için de bütün Hatay için de daha faydalı olabileceğine inandığını dile getiren Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “İskenderun’da başhekimlik yaptım. İskenderunlu hemşehrilerim beni belediye başkanlığı görevine getirdi. Her şeyimi İskenderun’a borçluyum. İskenderun’u unutmam mümkün değil” diye konuştu.
Adaylığıyla ilgili soruyu yanıtlayan Başkan, “Ben sosyal demokrat düşüncedeyim” diye konuştu.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok büyük birikimi ve geçmişi olan parti olduğunu söyleyen Başkan, hizmetin ancak çok yoğun bir çalışma temposuyla, özel yaşamdan fedakarlıkla yapılabileceğini, eşinin de kendisini desteklediğini belirterek, halka hizmetin insana büyük mutluluk verdiğini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: