20 Şubat 2020 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
15 Nisan 14:55
Yorum Yok
384
Vekillerden Tosyalı’ya Ziyaret

Vekillerden Tosyalı’ya Ziyaret

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN
BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET
AK Parti Hatay Milletvekilleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi, Hüseyin Yayman, İl başkanı Mehmet Ali Yanmaz, Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, İlçe Başkanı Abdulkerim Güven ve teşkilat mensupları Başkan Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.
AK PARTİ HİZMET PARTİSİDİR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”31 Mart’ta İskenderun’da kazanan gönül belediyeciliği oldu. Bu başarıda büyük emekleri olan milletvekillerimize ve tüm teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum. AK Parti bir hizmet partisidir. Bizlerde halka hizmet hakka hizmet anlayışı çerçevesinde kimseyi ayırt etmeden her mahalleye eşit hizmet götüreceğiz ”dedi.
HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Düzenlenen ziyarette konuşmalar yapan milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler ise Başkan Fatih Tosyalı’nın ilçede önemli hizmetleri hayata geçireceklerine inandıklarını belirterek,”İskenderun’da cumhur ittifakımızın adayı Fatih Tosyalı halkımızın oyları ile belediye başkanı seçilmiştir. Hep birlikte İskenderun’umuza güzel hizmetler edeceğiz.”şeklinde konuştular.
Ziyaret sohbet ortamında devam etti.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO’da Kent Konseyi Çalışması

İskenderun Belediye Meclisi, Kent Konseyi kurulmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Haber Tarihi:... Devamı..

75. Yıl Anaokulu’ndan Vefa

MİNİK YÜREKLERDEN KOCAMAN MORAL “BABAM ÖLDÜKTEN SONRA KİMSE BANA CEKET ALMADI” diyen Suriyeli yetim çocuk Fuat Musanı nın göz yaşını dindirmek ve... Devamı..

Yaren-Der’ den Örnek Davranış

Yaren Yardım Gönüllüleri yaptığı Hayır Islerinde Takdir Görüyor Yaren-Der yaptıgı açıklamada; “Hassa’nın şirin bir köyü olan Güvenç’teki ilkokulun fiziki şartları gerçekten çok... Devamı..

Başkan Savaş Mazman Medya’da

BAŞKAN SAVAŞ MAZMAN MEDYA’DA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 18 Şubat Salı günü Mazman Medya Grup Radyoları’nın... Devamı..

Tokdemir: Amanos Tüneli Ne Oldu?

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ İSMET TOKDEMİR, PROJESİ ONAYLANAN FAKAT BİR TÜRLÜ İHALE SÜRECİ VE İNŞAATI BAŞLATILMAYAN AMANOS TÜNELİ PROJESİ’Nİ TBMM GENEL KURULU’NDA DİLE... Devamı..

Işık Şener’den “Kültür Sanat” Üzerine

İskenderun Belediyesi Fatih Tosyalı ile özellikle Kültür, Sanat ve sporda atılım yapmaya, birlik ve beraberlik dokusuyla hareket etmeye çalışıyor. Kültür Sarayı bakımı... Devamı..

Iskenderun Bld’den Güvenli Yol Çalışması

İSKENDERUN BELEDİYESİ YOLLARI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİYOR -İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: ÖNCE İNSAN DİYOR, YOLLARI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİYORUZ İskenderun Belediyesi... Devamı..

HBB’den Taşduvar Çalışması

BÜYÜKŞEHİR TAŞ DUVAR ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), tehlike arz eden bölgelerde vatandaşların can ve mal güvenliğini güvence altına alacak hizmetlerini sürdürüyor.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: