22 Ekim 2017 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
23 Mart 20:50
Yorum Yok
18517

Vodafone Arena 23 Mart 2015 – FOTO GALERİ

Bir Yorum Yazın

Diğer “FOTO GALERİ ” Haberleri

Arsuz’ da Satranç Şampiyonası

Spor yatırımları arasında satranca farklı bir önem veren Arsuz Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Satranç Federasyonu ve Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl... Devamı..

Derbi Crystal Cafe’de İzlenir

Lig Tv Heyecanı Crystal Cafe’ de Başlıyor Crystal Cafe’ de Derbi Heyecanı İskenderun’ un nezih, seçkin ve damak tadında iddialı mekanlarından olan... Devamı..

Arsuz Çeyrek Finalde

Arsuz Belediyesi Plaj Futbolunda çeyrek finalde adını yazdırdı. Alanya’a gerçekleşen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Plaj Futbol Ligi Türkiye Şampiyonası’nda Hatayı temsil eden... Devamı..

İSTE 1.ci Oldu

Direksiyonda İSTE’li varsa sorun yok! TÜBİTAK tarafından düzenlenen Alternatif Enerjili Araç Yarışları Kocaeli’nde yapıldı. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü... Devamı..

Zafer Kupası Başlıyor

1.ZAFER KUPASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, gençlerin ve çocukların fiziksel ve psikolojik gelişimlerine destek olabilmek... Devamı..

Hatayspor’ da Flaş Gelişme

Hatayspor’ da değişim rüzgarı… Cihan Önal Başkanvekilliğine Getirildi Hatayspor yeni sezonda hedef büyüttü. Hatay’ın 2.ligde tek temsilcisi olan Hatayspor birbirinden önemli kadro... Devamı..

15 Temmuz Turnuvasına Katılanlardan Ziyaret

15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASINA KATILAN TAKIMLAR BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,15 Temmuz darbe girişimi karşısında milletimizin... Devamı..

Seyfi Dingil İftarda Yetimlerle

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL İFTAR’DA YETİM ÇOCUKLAR İLE BULUŞTU İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ramazan ayı boyunca toplumun farklı kesimleri ile iftar programında... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: