Yakup GSM Güven Veriyor

Antakya’ da uzun yıllar telefon tamiri ve yedek parça sektöründe isminden söz ettiren Yakup İletişim Antakya HBB Binası Altındaki yeni yeriyle müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.

2004 yılından bu güne telefon camı ve ekranı başta olmak üzere telefon tamiri sektöründe hizmet veren Yakup GSM 2018 yılında Hatay Büyük Şehir Belediyesi altındaki yeni teknik servis ve mağazasını açarak hizmet vermeye devam ediyor. Gelişmiş teknoloji barından donanım ve ekipman ile tüm marka model cihazın tamirini, cam ve ekran değişimini gerçekleştirmektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firma, işlem gerçekleştirdiği tüm ürünlerde garanti vermekte satış sonrası hizmete önem veriyor.

Cam ve Ekran Değişimi

Son teknoloji makineler, güçlü ekipman ve profesyonel personellerimiz ile tüm marka model cihazların cam ve ekran değişimlerini gerçekleştiriyor.
Müşteri memnuniyeti odaklı Yakup GSM değişimini gerçekleştirdiği tüm cam ve ekranları garantili değiştirmektedir.

Telefon Tamiri

Yakup GSM bir çok marka model cihazın şark soketi değişimi , hoparlör değişimi , ana kart tamiri , batarya değişimi gibi işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmekte ve gerçekleştirdiği tüm işlemlerde garanti vererek müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti önemsemektedir.

İkinci El Telefon Alım & Satım

Yakup GSM satmak istediğiniz kullanılmış cihazlarınızı değerinde satın alarak ikinci el cihaz satın almak isteyen diğer müşterileri ile buluşturuyor.
İkinci el satın alma ve satma işlemlerinde şeffaf ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Yakup GSM cihazlarınızı değerinde satın almaktadır.

Aksesuarda Kaliteli ve Uygun Fiyat Anlayışı

Birbirinden kaliteli ve yeni ürünleriyle şık aksesuarda raflarını dolduran İşletme Sahibi Yakup Taşdemir; “Telefon tamiri, satışı ve aksesuarda indirimli fiyatlarımız ve şık modellerimizle telefon sahiplerine apayrı zevkte kılıf ve kullanışlı aksesuarlar sunuyoruz.” dedi.


ADRES:
Adnan Menderes Cad. N0:2 (Büyükşehir Belediye Altı) Antakya / HATAY

Telefon: 0536 712 85 85 info@telefoncami.com