Yayman’ dan Nokta Ziyaretler

Ak Parti Hatay Milletvekili adayı Hüseyin Yayman önemli ziyaretlerle göz dolduruyor

YAYMAN ARMUTLU MAHALLESİNDE

27. Dönem Ak Parti Milletvekili adayı Hüseyin Yayman bölgesi olan Kırıkhan’ da hemşehrileriyle seçim çalışmasına son sürat devam ederken Antakya ve Armutlu’ da esnaf ziyaretleriyle gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Defne Armutlu mahallesinde esnafları ziyaret eden Yayman; esnaflara hayırlı işler dilerken sıkıntılarını ve arzularını dinlerken Turizm Bakan Yardımcılığı döneminde Hatay’ a bütçe ve proje olarak neler yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini anlattı. Ziyaretten memnun olan Armutlu halkı kısa sohbetten sonra Yayman’ a çalışmalarında başarılar diledi.

KIRIKHAN’ DA HEM İFTAR HEM SAHUR

Yoğun seçim çalışma temposuyla 24 hazirana güçlü bir şekilde neticelendirmeyi arzulayan Hüseyin Yayman özellikle Kırıkhan’ daki programlarıyla Hatay’ da adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. İftar ve sahur programlarıyla halkla içiçe olan Yayman; “Bizler Kırıkhan, Hatay ve Türkiye’ nin her yerinde halkımızın teveccühü artarak devam ediyor. Vatandaşlarımız Ak Parti’ nin icraatlarından ve dünyaya karşı duruşundan gayet memnun. Üretimde, savunma sanayisinde katettiğimiz ciddi mesafeyi halkımıza anlatıyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’ ı Başkan yaparak ve mecliste çoğunluğumuzu oluşturarak 2023 hedeflerimize durmadan devam edeceğiz inşallah.” açıklamalarında bulundu.