30 Mayıs 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
Işık Şener'ın Tüm Yazıları

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

(0)
0 Yorum
59

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

(0)
0 Yorum
123

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

(0)
0 Yorum
113

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

(4)
0 Yorum
1033

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

(2)
0 Yorum
999

Arsuz İlçe Komutanlığı’ndan Ziyaret

Bayram Öncesi Şehitlik Ziyareti ve Bakımı YapıldıYaklaşan Ramazan Bayram öncesi İlçe Jandarma Komutanlığımızca şehitliklerde ziyaret ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.Başımızın tacı şehitliklerimize düzenli... Devamı..

(1)
0 Yorum
990

Fırın Borçları Kapatıldı

Dörtyol Kışlalar Mahallesi’ nde İsmail Orhan’a ait ekmek fırınına gelen bir hayırsever, vatandaşların 3 bin lira tutarındaki borcunu ödeyip sildirdi. Yaşadığı durum karşısında şaşkınlık... Devamı..

(0)
0 Yorum
1039

E. Selim Yazar’ dan Kutlama

Diş Hekimi ve MHP İskenderun Meclis Üyesi Emir Selim Yazar yaklaşan Ramazan Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayımladı. Başarılı Diş hekimliği ve siyaseti... Devamı..

(2)
0 Yorum
1095

2 Bin Yıllık Tohum Buğday Verdi

ARSUZ’DA 2 BİN YILLIK ATA TOHUMU BUĞDAY VERDİArsuz Belediyesi, mülkiyetinde bulunan arazilerde 2 bin yıllık ata tohumuyla ekimini gerçekleştirdiği buğdayların başak vermesiyle... Devamı..

(2)
0 Yorum
1024

Asaş Filtre’ den Bayram Kutlaması

İskenderun’ da Filtre sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Aşas Filtre’ den Tüm Vatandaşların Bayramını Kutladı. ASAŞ Filtre; “Tüm İslam Aleminin Mübarek... Devamı..

(1)
0 Yorum
1009

HBB’den İl Geneli Çalışma

BÜYÜKŞEHİR’İN DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI İL GENELİNDE SÜRÜYORHatay Büyükşehir Belediyesi, Covid19 salgınına karşı yürüttüğü dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarına il genelinde ara vermeden devam ediyor.Büyükşehir... Devamı..

(1)
0 Yorum
1003

İskenderun’ da Operasyon

İskenderun ilçesindeki huzur ve güven uygulamasında aranan 3 şahıs yakalandı, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 42 kişiye 49 bin 242 lira ceza uygulandı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
1013

Sancar Denizcilik’ten Kutlama

İskenderun’ da Deniz Ticareti’ nin nabzını tutan Sancar Denizcilik şirketinin ortaklarından Cengizhan Sancar ve Hasan Yener’ den Kutlama Sancar Denizcilik ortaklarından Cengizhan... Devamı..

(0)
0 Yorum
1107

ARSUZ’DA “19 MAYIS” COŞKUSU

Arsuz Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı, Koronavirüs nedeniyle kuralara uymaya çalışılarak ve Arsuz’un muhtelif mahallelerini gezerek kutladı.Arsuz Belediye... Devamı..

(0)
0 Yorum
1110

OSB’ den Kutlama

İskenderun OSB’ den Bayram Kutlaması İskenderun Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü; “Tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını Kutlarız.” açıklamalarında... Devamı..

(0)
0 Yorum
49

COVİD Türkiye Kaynağı Bulundu

Türkiye’deki ilk koronavirüs vakasının kaynağı tespit edildi Türk bilim insanlarının koronavirüsün gen haritasına yönelik çalışmasında İstanbul’daki vakaların çoğunun Avrupa kaynaklı olduğu sonucuna... Devamı..

(0)
0 Yorum
1113

Noksel Boru’dan Kutlama

1987 yılında yurt içi ve yurt dışındaki petrol, doğal gaz ve su nakil hatları ile diğer çeşitli endüstriler için spiral kaynaklı çelik... Devamı..

(0)
0 Yorum
1104

Hatay’ da Araç Yakma

Hatay Emniyetinden sosyal medyadaki araç yakma ve saldırı görüntülerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Hatay Emniyet Müdürlüğü, bir kadının yaralanması ve araçlara zarar verilmesiyle... Devamı..

(0)
0 Yorum
1085
İskenderun POST SON DAKİKA: