YILMAZ’ dan İskenderun FK’ ya Kahvaltı

İskenderun’ un Profesyonel Ligdeki tek takımı olan İskenderun FK’ ya Moral Yemeği

3. Ligde arkası arkasına alınan seri galibiyetler ile Play Off’ a kalma şansını arttıran Turuncu Mavili ekip ligde 4 sıraya kadar yükseldi.

Çarşamba günü kendi evinde Kahtaspor ile oynanacak maçtan önce Arsuz Karaağaçspor Kulüp Başkanı iş insanı Rızkullah Yılmaz takım oyuncularına kahvaltı üzenleyerek maç öncesi moral ve birliktelik mesajı verdi.

Yılmaz; “Biz A.Karaağaçspor olarak büyük bir maziye sahip olan hepimizin ortak sevdası olan turuncu mavili renklere her zaman destek olacağız. Kentimizin futbolseverleri, iş insanları ve siyasileri de elini taşın altına koymalıdır.

Futbolcu kardeşlerimize, yönetime ve Yusuf hocamıza sonuna kadar guveniyoruz. Önce Play Off’lara sonra 2. Lige yükseleceğinden eminiz.

Biz Arsuz ilçesi Karaağaç takımı olarak her zaman desteğe hazırız.” Açıklamasında bulundu.

Öte yandan İskenderun FK teknik direktörü Yusuf Tokaç;” Hedefimiz 2. Lige yükselmek. Futbolcularımız ile çok güzel bir hava yakaladık ve üst sıralara tırmandık. Play Off’lara kaldığımızda rakiplerimizi yenip yükseleceğimizden eminiz. Kardeş kulüp A.Karaağaçspor’ a ve Başkanı Rızkullah Yılmaz beye böyle bir kahvaltı organizasyonu planladığı için teşekkür ediyoruz.” Açıklamalarında bulundu.