Yılmaz: Göz Boyamaya Değil

BAŞKAN YILMAZ: GÖZ BOYAMAK İÇİN DEĞİL İHTİYACA GÖRE HİZMET

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, “İhtiyaca göre hizmet yapacağız. Belediye olarak hizmette sınır tanımayacağız ancak tasarruftan da taviz vermeyeceğiz” dedi ve ekledi..

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, göz boyamak veya birilerine şirin gözükmek için değil, ihtiyaca göre hizmet yaptıklarını söyledi.

Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, Antakya’ nın 95 mahallesinin olduğunu ve en ücra köşesine varıncaya kadar hizmet götüreceklerini ifade etti.

Mahallelerin temel ihtiyaçlarını karşıladıklarını dile getiren Başkan Yılmaz, hizmette sınır tanımayacaklarını, vatandaşların acil ihtiyaçlarına göre proje üretip, hizmet yaptıklarını dile getirdi.

Asfalt hamlesinden, Temizlik kampanyasına, restorasyondan, eğitim, kültür, sanat ve sportif faaliyetlere her zaman vatandaşın yanında olmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Yılmaz, “Amacımız vatandaşımıza dokunmak. Biz Antakyalıyız, bu şehirde yaşayacağız. Bu kenti hep birlikte el birliği ile daha yaşanılır bir kent haline getirmek mecburiyetindeyiz. Göz boyamak için ya da birilerine şirin gözükmek için hizmet yapmayacağız. İhtiyaca göre hizmet yapacağız. Belediye olarak hizmette sınır tanımayacağız ancak tasarruftan da taviz vermeyeceğiz” diye konuştu.

Mahallelere Asfalt ve Parke İhtiyaca Göre Devam Edecek

Başkan Yılmaz, 42 kilometrelik asfaltlamadan sonra yine gelen talepler doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini vurgulayarak, “Parke ve asfalt çalışmalarının tamamlanmasıyla mahallelerimiz güzel bir görünüme sahip olacak. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlere sahip çıkması gerekiyor. İhtiyar, genç, çoluk, çocuk demeden el ele vererek ve azimle çalışarak Allah’ın izniyle Antakya’yı yaşanılır bir şehir haline getireceğiz. Bize hizmet etmek, sizlere de bu hizmetlere sahip çıkmak düşer. Burası makam yeri değil hizmet yeridir. Mahallelerinizde gözle görünür değişimler başladı. Bu zaten bir başlangıçtır. Hizmetler devam edecek inşallah. Vatandaşlarımızın refah içerisinde olmasını canı gönülden istiyoruz” diye konuştu.

ANTAKYA BELEDİYESİ KURUMSAL FUTBOL TAKIMINDAN BAŞKAN YILMAZ’A ZİYARET

Hatay geneli tüm kurumlar arasında düzenlenen 15 Temmuz Şehit Polis Gülşah Güler Demokrasi Futbol Turnuvası’nda üçüncülük kupası kazanan Antakya Belediyesi Kurumsal Futbol Takımı, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette takım oyuncuları üçüncülük kupasını ve katılım plaketini Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a takdim ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ise şahsi twitter hesabından attığı tweette ziyaretle ilgili şu görüşlere yer verdi; “ Hatay geneli kurumların katıldığı 15 Temmuz Şehitleri Polis Gülşah Güler Turnuvasını 3. olarak tamamlayan Antakya Belediyesi futbol takımımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”

Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcısı Orhan Mursaloğlu ve takım oyuncuları günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.