Yılmaz Şahutoğlu’ndan Başkan Culha’ya Ziyaret

Hatay CHP Milletvekili A. Adayı olan Yılmaz Şahutoğlu çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ederken seri ziyaret programlarında halk ile sıcaklığı dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde ziyaretlerine bir yenisini Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ile devam eden CHP Hatay Milletvekili Aday adayı Dr Yılmaz Şahutoğlu’nu beraberindeki arkadaşları ile birlikte kabul etti. Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha yaşanabilir bir Arsuz yaratmak için çalıştıklarını söyleyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Aday Adayı Yılmaz Şahutoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyarette altyapı, doğalgaz ve Turizm Master Planı hakkında yapılan çalışmaları anlattı.

2015 genel seçimlerine dair hedef ve projelerinden bahseden CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştireceği ziyaretlerin ilkini yaptığına dikkat çekerek,” 2015 yılında yapılacak Genel seçimlerde milletvekilli görevini yürütmek için aday adayı olarak bir yola çıktım. İktidar olursak, bahsettiğiniz projelerin hızlı gerçekleşmesi ve onayı konusunda sizlere destek olacağız. Meclis’te Arsuz’a ve Hatay’a sahip çıkacağız. Bu bağlamda sizlerin de desteğini bekliyoruz” diye konuştu.

Siyasetin yürek işi olduğunu ifade eden Arsuz Belediye Başknı Nazım Culha “Biri ben ‘belediye başkanı veya milletvekili olacağım’ diyorsa, bize de yüreğine sağlık demek düşüyor. Çalışmalarınızda başardılar diliyorum” dedi.  culhasahut