03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
20 Aralık 14:08
Yorum Yok
801
Yine Patlattılar!

Yine Patlattılar!

İskenderun Namık Kemal Caddesi Çarşı Postane önünde yapılan su-gaz çalışmasında yine şaşırılmayacak durum gerçekleşti.

İskenderun’ u yeniden inşa etmeye çalışan CHP İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek özellikle plansız ve programsız çalışmalarıyla halktan bir hayli tepkiler görüyor.

Bu sıkıntılara bu gün bir yenisi daha eklendi. Daha önce 4-5 yerde su borularının yanlış kazı sonucu patlamasıyla büyük derecede su israfı meydana geldiği çalışmalara bu gün Çarşı Postane önünde tekrarlandı.

Sabah saatlerinde başlayan çalışmada 11:00 gibi patlayan su borusu saat 13:45 e kadar akmaya ve caddeyi olduğu gibi göle çevirmeye yetti. Çevredeki esnafların ” Ben 11:30 gibi 2-3 kez belediyeyi ve çeşitli müdürlükleri aradım 2 saat geçmesine rağmen hala yetkililer gelmedi. Sabahtan beri gözümüzün önünde su ziyan oluyor biz bir damla su israfını konuşurken İskenderun Belediyesinde yetkililer müdahale etmemesi bizi hem üzdü hem sinirlendirdi. açıklamalarında bulundu.

Halkın yürüyüş yolununda kapanması ve su çukurunu atlayarak geçmesi olası bir kazaya sebebiyet vermesi ihtimalinin yüksek olduğu bu olayda Büyükşehir Gazetesi ve İskenderunpost olarak hızlı bir şekilde müdahale etmesini istiyoruz.

İşte su birikintisi ile yolların kapanıp, insanların zorlukla geçmeye çalıştığı o çağ dışı çalışmanın görüntüleri:

yine-patlattilar

 

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: