Yücelen: Belen’e 41 Proje ile Geliyorum

Ak Parti Hatay kurucu üyelerinden Yücelen İnşaat ve Taşımacılık şirketinin sahibi Mehmet Yücelen, Belen Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamasını bugün Belenlilerin yoğun katılımı ile Ak Parti Belen İlçe Teşkilat binası önünde kısa bir konuşma yaparak halka seslendi.

2014 Yerel seçimlerine aralıksız devam eden Mehmet Yücelen kuruluşundan bu güne partisine ve Belen’ e her daim sahip çıkarak Belenlilerin gönlünde taht kurdu.

Belen’ de yine Ak Parti’ den aday adaylığını açıklayan Adnan Vurucu’ nun babasının vefatından ötürü projelerini kısa kesen Mehmet Yücelen kendisini desteklemeye ve dinlemeye gelen Belen halkına “41 proje 41 kere maşallah” sloganı ile çok önemli projeler sundu.

Mevcut Belediye Başkanı’nın “Belen’ de herşey bitti” sözüne atıfta bulunan Ak Parti Aday Adayı Mehmet Yücelen ” Biz geldiğimizde Belen’e daha ne hizmetler edilecek herkes görecek. Daha Belen’ e beklediğimiz ve istediğimiz hizmetin %25 i gelmedi. Allah kısmet eder ve Partimiz bana bu şansı verirse ilk projem buraya Belen Devlet Hastanesi’ ni getirtmek olacaktır.”dedi.belen1

Dinleyenler tarafından alkış ve sloganlarla konuşması kesilen Yücelen şöyle devam etti. ” Biz belediye kapılarını bize oy verene de oy vermeyene de açık olacak. Kimseye sen şu sun bu sun demeden sadece Belenli diyerek kucaklayacağız. Hepimiz Belenliyiz ve Belen’e hizmet için hepinizin fikrine, projesine ihtiyacımız olacak. Biz ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz.

Kim Belen’de aday olursa olsun sonuna kadar destek olacağıma şerefim ve namusum üzerine söz veriyorum. Biz şeffaf belediyecilik uygulayacağız kapalı kapılar ardından planlar yapmayacağız.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Aday Adaylığı açıklaması sonrası Belen’ de basına yemek veren Yücelen; restaurantta tüm basın camiasına geldikleri için teşekkürlerini dile getirdi.

belenyem