27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Kasım 00:23
Yorum Yok
745
Yücelen: Belen’e 41 Proje ile Geliyorum

Yücelen: Belen’e 41 Proje ile Geliyorum

Ak Parti Hatay kurucu üyelerinden Yücelen İnşaat ve Taşımacılık şirketinin sahibi Mehmet Yücelen, Belen Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamasını bugün Belenlilerin yoğun katılımı ile Ak Parti Belen İlçe Teşkilat binası önünde kısa bir konuşma yaparak halka seslendi.

2014 Yerel seçimlerine aralıksız devam eden Mehmet Yücelen kuruluşundan bu güne partisine ve Belen’ e her daim sahip çıkarak Belenlilerin gönlünde taht kurdu.

Belen’ de yine Ak Parti’ den aday adaylığını açıklayan Adnan Vurucu’ nun babasının vefatından ötürü projelerini kısa kesen Mehmet Yücelen kendisini desteklemeye ve dinlemeye gelen Belen halkına “41 proje 41 kere maşallah” sloganı ile çok önemli projeler sundu.

Mevcut Belediye Başkanı’nın “Belen’ de herşey bitti” sözüne atıfta bulunan Ak Parti Aday Adayı Mehmet Yücelen ” Biz geldiğimizde Belen’e daha ne hizmetler edilecek herkes görecek. Daha Belen’ e beklediğimiz ve istediğimiz hizmetin %25 i gelmedi. Allah kısmet eder ve Partimiz bana bu şansı verirse ilk projem buraya Belen Devlet Hastanesi’ ni getirtmek olacaktır.”dedi.belen1

Dinleyenler tarafından alkış ve sloganlarla konuşması kesilen Yücelen şöyle devam etti. ” Biz belediye kapılarını bize oy verene de oy vermeyene de açık olacak. Kimseye sen şu sun bu sun demeden sadece Belenli diyerek kucaklayacağız. Hepimiz Belenliyiz ve Belen’e hizmet için hepinizin fikrine, projesine ihtiyacımız olacak. Biz ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz.

Kim Belen’de aday olursa olsun sonuna kadar destek olacağıma şerefim ve namusum üzerine söz veriyorum. Biz şeffaf belediyecilik uygulayacağız kapalı kapılar ardından planlar yapmayacağız.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Aday Adaylığı açıklaması sonrası Belen’ de basına yemek veren Yücelen; restaurantta tüm basın camiasına geldikleri için teşekkürlerini dile getirdi.

belenyem

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: