23 Ağustos 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
24 Nisan 22:57
Yorum Yok
662
Yükseliş Koleji’den 23 Nisan Kutlaması

Yükseliş Koleji’den 23 Nisan Kutlaması

Yükseliş’te 23 Nisan Coşkusu ve Gururu Bir Başkaydı

Habib Söyledi Yükseliş Coştu…23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nde bir başka kutlandı.

Kortej halinde İskenderun merkez caddelerinde bando takımı eşliğinde yürüyüşlerini yapan Özel Arsuz Yükseliş Koleji öğrencileri, Okul Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem’in öğretim kadrosuyla hazırlanan 23 Nisan Karnavalı’nda doyasıya bayramlarını kutladılar.

23 Nisan Karnavalı’nın tüm coşkusu, hazırlıkların mükemmelliği bir yana, kurulan standlarda uygun fiyatlarla yapılan satışlar, hayata tutunmaları için desteğe ihtiyaçları olan Omurilik Felçlileri’ne bağışlandı. Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm Dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, hem bütün coşkusuyla kutlandı, hem de öğrenci, veli ve öğretmenler kutsal bir görevi yerine getirerek omurilik felçlilerinin tedavilerinde, hayatlarının kolaylaştırılmasında kullanılmak üzere maddi katkı sunmuş oldular.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay’ın da katılarak çocukların coşkusuna ortak oldukları karnavalda, Özel Arsuz Yükseliş Koleji Müzik Öğretmenleri Yeliz Özonur ve Habib Gök’ün büyük özveriyle kurdukları okul korosu, yine öğrencilerden oluşan saz ekibiyle muhteşem konserler verdiler.

Sahnede başka coşku ve gurur, kampüsün çeşitli alanlarında kurulan oyun gruplarında sınırsız eğlence ve keyifle birlikte, ideallerini hayata geçirmenin keyif, gurur ve mutluluğunu yaşayan Özel Arsuz Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, cıvıl cıvıl kampüs alanında hem duygulandı hem de gururlandı.

Gecenin en önemli sürprizlerinden birisi ise albümleri klipleriyle gönüllerde taht kuran Sanatçı Habib’in konseri oldu.

Ünü uluslararası arenada yayılan bölgemizin yetiştirdiği en önemli sanatçılarından Habib, karnaval boyunca sahnede birçok enstrümanla öğrencilerine ve meslektaşı Müzik Öğretmeni Yeliz Özonur’a eşlik etti ve ardından da sahnede fırtına gibi eserken herkese coşkulu ve eğlenceli saatler yaşattı.Habib’in söylediği şarkılar eşliğinde halaylar çeken, gönlünce dans eden öğrenciler, veliler ve öğretmenler, 23 Nisan coşkusunu en güzel şekilde yaşadılar.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

BAŞKAN SAVAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Ağustos Çarşamba günü Beyzade FM’ in canlı yayın konuğu oldu. Programda gündeme ilişkin... Devamı..

TISİAD’ dan İTSO’ ya Ziyaret

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç ve Limakport İskenderun Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü İTSO’yu ziyaret etti.... Devamı..

Obezite’de Mide Balonu

OBEZİTE İLE MÜCADELEDE MİDE BALONU UYGULAMASI Obeziteyle mücadelede uygulanan yöntemlerden ‘mide balonu’ hakkında bilgiler veren İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’ IN GADİR HUM BAYRAMI MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Gadir Hum Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda Gadir Hum’un önemine vurgu yapan... Devamı..

Tosyalı Şoförleri Dinledi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent içerisinde trafik yoğunluğunu en aza indirmek için bir takım çalışmaların yapılmakta olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun... Devamı..

Nevzat İnan’ dan Bayram Kutlaması

Hatayspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı sorumlusu Başarılı işadamı Nevzat İnan bayram mesajı yayımladı. “Bu bayramın birlik beraberlik, kardeşlik, saygı sevgi getirmesi... Devamı..

Işık Şener; “HADO Siyaseti”

Lütfü Savaş ne yapsın? HADO’ yu İskenderun’ a getiriyoruz dedi itiraz. Arsuz’ a götürüyoruz dedi itiraz. Şimdi Lütfü Savaş “Buyurun yer gösterin!”... Devamı..

HBB’ den Sağlık Denetimi

HBB ZABITASINDAN BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ YAPILDI Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda denetimi gerçekleştirdi. Vatandaşların... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: