“YÜKSELİŞ”E DEVAM EDİYOR

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü
eTwinning Okulu Oldu

Yükseliş Koleji,Avrupa standartlarında birokul olduğunu bir kez daha ispatlayarak; etwinning okul etiketi ve eTwinning okul bayrağini almaya hak kazanmanın hakli gururunu yaşıyor.

eTwinning okulu olmak demek; okuldaki tüm branş öğretmenleri arasında harika bir iş birliği, uyum ve takım çalışması var demektir.

eTwinnining okulu olmak demek,Avrupa ve Türkiye de ki tüm okullara model okul olma ayrıcalığına sahip olmak ve diğer okullara ilham kaynağı olmak demektir.

eTwinning okulu olmak demek, Yenilikçi öğrenme metod ve tekniklerinde,lider okul olma özelliği taşımak, uzun süren eğitim yolculuğunda Ulusal kalite etiketi, Avrupa kalite etiketi, Avrupa internet güvenliği etiketi ve birçok değerli projeye imza atarak başarısını Uluslararasi alanda kanitlamiş okul olmak demektir.

Genel Müdür Aykut Davut Öktem “Yükseliş Koleji Bilim Kampüs’üne bu değerli ödülleri kazandıran Ortaokul İngilizce zümre başkanı Derya Pınar Şenöz,Lisa Lynn Alpagül, Şahin Ayyıldız, Samet Kaplan ve Gülsün Özer hocalarımıza Yükseliş Koleji adına sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim” dedi.