Zabıta’ dan Şahane İstatistik Sonuçları

İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ DOKUZ AYLIK FAALİYET RAPORUNU AÇIKLADI

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü dokuz aylık faaliyet raporunu açıkladı. İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy, yapılan denetimler, işyerlerine uygulanan işlemlerle ilgili bilgilendirme ve faaliyet raporu hakkında bilgiler verdi. 

DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Aksoy, halkın sağlığı ve huzuru için görev yaptıklarını belirterek,” Ocak ayından Ekim ayına kadar 457 Fırın denetimi, 376 Dönerci Denetimi,1289 kaldırım işgali denetimi,1577 diğer esnaf denetimleri,100 adet kaldırımı işgal edenler hakkında cezai işlem,1066 adet küşadiye denetimi ve 421 adet aracını kaldırıma park edenler hakkında gerekli işlemlerini gerçekleştirdik” dedi.

Program çerçevesinde öncelikle şehir düzeni ve halk sağlığını ilgilendiren konulara önem verdiklerini ifade eden Aksoy,“ İskenderun Zabıtası denetimlerine 7 gün 24 saat sürdürüyor. Seyyar satıcılar ve dilencilerle mücadele devam ediyor. Çevreyi kirletenlere karşı müsamaha göstermiyoruz.” diye konuştu.

BİZLER HALKIMIZA HİZMET İÇİN VARIZ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise yaptığı açıklamada, “Denetimler toplum sağlığını ve huzurunu korumak amacıyla yapılıyor. Zabıta Müdürlüğümüz esnafımızla sürekli iletişim halinde çalışıyor. Halkımız her türlü istek ve şikayetlerini zabıta müdürlüğümüze iletebilirler. Bizler halkımıza hizmet için varız” şeklinde konuştu.